Crnogorski Viceni

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Šalu na stranu
Autor/ica Poruka
Nikola Kobetic

PostPostano: sub stu 27, 2004 8:30 pm    Naslov: Crnogorski Viceni Citirajte i odgovorite   

Oženio se crnogorac bosankom pa sjede na stolicu dok je bosanka ležala u krevetu.Da sam se ja oženio crnogorkom ona bi mi noge oprala. Da sam se ja oženio crnogorkom i kaput bi mi skinula.Da sam se ja oženio crnogorkom i ?arape bi mi skinula.A natom ?e bosanka , da sam se ja udala za bosanca on bi do sad jebo i mene i tebe.

Ide policajac ulicom kad odjednom cuje ,"dobar dan druze", okrene se nema nista krene dalje kad opet neko, "dobar dan druze" ,pogleda preda se i ugleda govno ljutito mu rece,"kako ti ja mogu biti drug?", "Kako da nemozes, obojica smo iz unutrasnji organa!"

Dva covjeka pricaju viceve i kaze jedan drugom, kakva je razlika izmedju policajca i magarca. A u tome policajac naidje i cude sta pricaju, pa uhvati jednoga za rame: Govori kakva je razlika!!! A ovaj se prepade pa ce reci: Ma nema nikakve razlike druze.

Peca Bil Gejts. U neko doba uhvati malu, slatku zlatnu ribicu. Gleda sta ce sa njom, pa je baci nazad u rijeku. Na to ce ribica :" E je si neki frajer, a tri zelje?" Na to ce Bil, :" Pa dobro reci sta hoces?"

Ciganka tužila muža jer je razbio. Pred sudom pita ona njega. - jesam li ti davala mile kad si htio? - jesi, - jesam li ti davala koliko si htio? - jesi bome, odgovori on. -jesam li ti davala kako si htio? - jesi. - e , mogu li ja vas gosp. sudija sada nešto da pitam - može, odgovori sudija. - imam li ja pravo da raspolažem svojim viškom?

Otisao Suljo da se vjesa i potrefio na vrbu. Kako je vrba krto drvo,grana se otkine i on padne u vodu.Posto je bio slab plivac,je- dva se izvuce iz vode, i onako ljut: Jao vjesanja, umalo se ja ne utopih!

Žali se k?erka mami -"Mama sutra mi je udaja, a ja nisam nevina" Na to mama odgovara -"Nema veze uzet ?emo jedan zreli paradajz, stavit ?eš ga "tamo", on ?e ga probit i sve ?e biti u redu." Na to k?er uplašeno pita mamu -"Ho?e li on mo?i to probiti?" -"Ho?e,ho?e, tvoj je otac probio lubenicu!!!" Ponosno odgovara mama!

Bile demostracije na Kosovu ,skupilo se hiljadu ljudi. Kaze sin ocu ;da uljetim. Sacekaj sine dok se skupi vise ;skupilo se pet hiljada opet sin da uljetim sacekaj jos malo,skupilo se deset hiljada kaze otac uljeti sine dobro ;kospe,kikiriki,izvolite kospeee;

Vicevi su preuzeti iz grada Zepca.
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku               
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Šalu na stranu
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Skočite na:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.