Skoro perfektni Plan Muskarca

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Šalu na stranu
Autor/ica Poruka
Nikola Kobetic

PostPostano: uto pro 20, 2005 2:42 pm    Naslov: Skoro perfektni Plan Muskarca Citirajte i odgovorite   

Perfektni plan muskarca

Covjek jasi na zutom konju kroz lijepo uredeni park.. Njima dolazi jedan setac u susret. Stane pred njima, sirom otvorenih usta i ociju.Te kaze: Ovako zutog konja jos nisan vidio.
Na fantasticno--- Odgovoti jahac. " Ja mogu samo pozeljeti da i ona lipepa mlada Dama sto svako jutro ovuda prolazi isto misljenje ima!"
- Zasto. Upita prolaznik.
- Onda bih ja njoj rekao: To je duga prica koju vam kod vecere mogu ispricati. Posto su
sve zene znatizeljne, siguran sam da ce moj poziv na veceru ona prihvatiti. Radi sigurnosti ja sam vec stol u Hotelu narucio i sve vaznije namjestenike o nasem dolasku informirao. Sef hotela ce nas licno pozdraviti a Oberkelnerru sam unaprijed veliki trinkgelt dao, da nas pozdravi i kaze: Ja sam za was najljepsi stol rezervirao i Vino stavio hladiti Gospodine Doktore..."To imponira svim zenama." Poslije obilne vecere narucit cu
Kafu. Na zalost gospodine doktore Kafa nam je momentalno nestala. Moze li ekspreso?
Za boga kelneru. "Vi znate da je ekspreso poslije ovakove vecere na pogresnom mijestu."
Na to cu se kod moje gosce izviniti i reci: Na zalost moramo onda kafu kod moje kuce popiti.
Siguran sam da ce moja saputnica na to pristati.
Kod kuce necu joj sigurno kafu ponuditi neg hladni Sampanjac. Dok ja drugu flasu otvaram reci cu njoj: Hcemo li se radije sjesti na Kauc. Tamo je komotnije. Na putu do Kauca ce ona posrnuti preko daske koju sam ja prije ispod tepiha prerezao. Ja cu je uhvatiti u narucje. Onda sam siguran da ce ta stvar poteci kako ja zelim. Prolaznik je jahaca do sada pozorno slusao i na kraju kaze:
- Pa to je fantasticno, kako ste vi sve to priredili. Na zalost, ja moram sad dalje, ali za tjedan dana, cu opet proci ovuda pa mi mozete ispricati kako je bilo.

Jahac krene dalje i nakon kraceg vremena sretne Damu svijih snova.
Dama zastane razrogaci oci i kaze: Ovo je fantasticno. Ovakvog konja jos u zivotu nisam vidjela.
Jahac pocrveni u licu, skine Sesir sa glave i kroz zube tiho promuca:
Hocemo se j..... .

Niko
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku               
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Šalu na stranu
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Skočite na: