Kamo na more narode?

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> WEB caffe
Autor/ica Poruka
Brane

PostPostano: sri srp 06, 2005 12:11 pm    Naslov: Kamo na more narode? Citirajte i odgovorite   

Evo jedne vesele, tko ide na more ove godine i kud? Nešto sam na iskonu pro?itao da se motaju nek morski psi oko obale Very Happy

[/code]
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail   Posjetite Web stranice         
dilicic

PostPostano: sri srp 06, 2005 7:57 pm    Naslov: ja vjerojatno nigdje Citirajte i odgovorite   

Meni se cini da ovo ljeto necu nigdje. Bar za sada nemam nista dogovoreno odnosno ugovoreno.

Da nisu tako skupe ulaznice na bazene, nebi ni razmisljao o odlasku na more... Ovako, sve su opcije otvorene...
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail   Posjetite Web stranice         
250
Gost

PostPostano: čet srp 07, 2005 8:05 am    Naslov: sporedno - bazeni Citirajte i odgovorite   

Cijene ulaznica nisu prevelike. Nazovite Stubake, ?atež...

Prije nedostaje hlada za cjelodnevni boravak na bazenima.
[Vrh]

dilicic

PostPostano: čet srp 07, 2005 7:27 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Možda nisu skupe za one koji dolaze na cjeli dan (iako bi se i tome dalo prodiskutirati), ali za nas mlade koji bi se svaki dan okupali po koji sat bas i nije fora dati 30 dana u mjesecu 20kn za ulaznicu, odnosno 30 vikendom.

I gdje se bazeni u Lipiku ponudom i sadržajem mogu nositi npr. sa Catezom ili Stubickim toplicama. Nazovite Veliku i pitajte koliko je tamo ulaznica?

Mislim da za mlade Lipicane treba uvesti mjesecnu ulaznicu od npr. 150 ili 200kn i da mogu ulaziti i izlaziti s bazena kad god hoce. Mozda bi tu i nase vijece ili poglavarstvo moglo pomoci i napraviti nesto za mlade u gradu i u tom pogledu.
[Vrh]
Gost

PostPostano: pet srp 08, 2005 5:46 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

[quote="dilicic"]Možda nisu skupe za one koji dolaze na cjeli dan (iako bi se i tome dalo prodiskutirati), ali za nas mlade koji bi se svaki dan okupali po koji sat bas i nije fora dati 30 dana u mjesecu 20kn za ulaznicu, odnosno 30 vikendom.

I gdje se bazeni u Lipiku ponudom i sadržajem mogu nositi npr. sa Catezom ili Stubickim toplicama. Nazovite Veliku i pitajte koliko je tamo ulaznica?

Mislim da za mlade Lipicane treba uvesti mjesecnu ulaznicu od npr. 150 ili 200kn i da mogu ulaziti i izlaziti s bazena kad god hoce. Mozda bi tu i nase vijece ili poglavarstvo moglo pomoci i napraviti nesto za mlade u gradu i u tom pogledu.[/quote]

Ma ljudi, vi se zamarate bezveze. dovoljan je jedan "hop-cup", i na bazenu si. to?nije, tamo iz onog grmlja uz park.
[Vrh]

Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> WEB caffe
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Skočite na:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.