dobitak!!!!!

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Šalu na stranu
Autor/ica Poruka
Baxzy
Administrator foruma

PostPostano: pet srp 01, 2005 10:37 pm    Naslov: dobitak!!!!! Citirajte i odgovorite   

juuhuuuu... E dobio sam na Studenoj Cool ; i to ni vise ni manje nego 'Igra?e karte Studena + Igra?e karte Studenac' ... ne samo ja nego i stari... Otvaramo kockarnicu uskoro, tocan datum otvaranja uskoro na webu Laughing Laughing Laughing
dilicic

PostPostano: sub srp 02, 2005 1:50 am    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Samo sto za tebe piše Bari?an, pa ne znam baš da si ti dobitnik?

?estitam.

Vidiš, treba igrati takve igre
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail   Posjetite Web stranice         
vebo
Gost

PostPostano: ned srp 03, 2005 10:04 pm    Naslov: Zanima me Citirajte i odgovorite   

Baxy imam nekoliko pitanja u vezi te kockarnice:
Koliki ?e biti dnevni limiti za trošenje,pa koliki ?e biti minimalan ulog po igri,jel ?e bit pi?e na ra?un KU?E za vrijeme igre, jel`te i tak to...????
Osim toga ?estitam na dobitku,lijepo je to kad te tako sre?a obasja pa možeš pokrenut vlastiti biznis,a eto i drago i je da je to neko koga poznam!
A eto valjda ?e i mene tako jednog dana , ako nigdje drugdje onda u tvojoj kockarnici sre?a zadesit!!!!! Very Happy
Vidimo se na otvorenju
[Vrh]

hrvoje

PostPostano: uto srp 05, 2005 10:53 am    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Haha , nikada ovaj mali nece izgubiti smisao za salu. Ali pazite se njegovog sarma kada vas gleda preko spila karata.!!! Ocerupati ce vas.. Ne laje pas ( i njegova kuja ) zbog sela, nego zbog sebe (ona zbog njega) !!!
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail            
Baxzy
Administrator foruma

PostPostano: uto srp 05, 2005 11:41 am    Naslov: Re: Zanima me Citirajte i odgovorite   

Vidjet cemo Vebo... za uloge jos ne znam, ali pice na racun kuce, normalno da ce biti! kao u svatovima rakijica za dobrodoslicu uvijek a i poslije! Bit ce i plesacica koje ce te zabavljat kad budes udarao veca, manja po pokeru! Evo mozes mi ti pomoc u organizaciji, a za uzvrat imat ces vrlo visoke privilegije u klubu. Za pocetak trebamo naci neko dobro zemljiste u Lipiku da mozemo duboko kopat a da ne dodjemo do vruce vode... imas kakvu ideju??
vebo
Gost

PostPostano: uto srp 05, 2005 4:53 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Dobra Šljiva/brlja uz Poker uvijek dobro do?e!Sam da ne za-brljamo u Pokeru. A ništa Bax, pomo?` ?u ti ako treba! Kao prvo, moramo na?i još jedan špil karata.Mislim da ta tvoja dva koja si dobio ne?e biti dosta!? Kad ih nabavimo po?injemo kopat temelje (za sef naravno),pa onda vel`ka-mala-mala-vel`ka...ideš!
[Vrh]

dilicic

PostPostano: ned stu 13, 2005 2:56 pm    Naslov: Re: Zanima me Citirajte i odgovorite   

Baxzy (napisa):
Vidjet cemo Vebo... za uloge jos ne znam, ali pice na racun kuce, normalno da ce biti! kao u svatovima rakijica za dobrodoslicu uvijek a i poslije! Bit ce i plesacica koje ce te zabavljat kad budes udarao veca, manja po pokeru! Evo mozes mi ti pomoc u organizaciji, a za uzvrat imat ces vrlo visoke privilegije u klubu. Za pocetak trebamo naci neko dobro zemljiste u Lipiku da mozemo duboko kopat a da ne dodjemo do vruce vode... imas kakvu ideju??

I ho?e li što biti od vaše kockarnice Question Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail   Posjetite Web stranice         
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Šalu na stranu
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Skočite na:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.