Kranj?ar u Hajduku

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> WEB caffe
Autor/ica Poruka
tunja298

PostPostano: sub sij 22, 2005 2:39 pm    Naslov: Kranj?ar u Hajduku Citirajte i odgovorite   

Što mislite o ovom???

Jedva ?ekam da u Maksimiru zabije gol Dinamu!!!!
dilicic

PostPostano: sub sij 22, 2005 3:31 pm    Naslov: Re: Kranj?ar u Hajduku Citirajte i odgovorite   

tunja298 (napisa):
Što mislite o ovom???

Jedva ?ekam da u Maksimiru zabije gol Dinamu!!!!

Ja sam veliki navija? Dinama, ali ovaj potez Nike potpuno podržavam. Niko je po meni odli?an igra? i nije zaslužio da se prema njemu ponaša na takav na?in kao što radi direktor Mami?. Možda i nije trebao oti?i u Hajduk, ali to mu je bila jedina opcija koja mu je veoma dobra za budu?nost. Tamo ?e igrati, a uz to ?e dobiti nevjerojatnu volju za radom i dokazivanjem (dat ?e sve od sebe da nekima dokaže da vrijedi, a to je najbolja formula za uspjeh). Vjerujem da ?e uz tu volju i rad postati velika uzdanica naše reprezentacije za budu?nost, a samim time pomo?i da mi veliki ljubitelji nogometa gledamo Hrvatsku na velikim natjecanjima. Sje?ate se samo Francuske 1998, pa SP 2002. Italija-Hrvatska 1-2 i još niz utakmica koje su nam donjele toliko sre?e, veselja i radosti, a i tuge.

Ovaj prelazak podržavam isklju?ivo zbog Nikinog nepretka i budu?nosti hrvatskog nogometa, a kao navija? Dinama i nisam baš najsretniji. Pozdrav svim BBB i nadam se da ne?e zamjeriti Niki za ovaj potez. Tako?er svaka ?ast Torcidi koja ga je ovako lijepo prihvatila.

Odlazak u Hajduk je za Niku pravi potez.
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail   Posjetite Web stranice         
dilicic

PostPostano: sub sij 22, 2005 10:05 pm    Naslov: Još nije gotova medijska buka Citirajte i odgovorite   

Prema novim informacijama dinamov izvršni direktor Zdravko Mami? Štimcu uzvra?a udarac. Naime, mediji šuškaju da je Hrvatskom reprezentativcu, igra?u Hajduka, Mati Neretljaku ponudio 200 tisu?a eura po godini ako pre?e u Dinamo. Ponuda koju ?e Mato teško odbiti, a i ovaj potez pokazuje koliku grižnju savjesti ima Mami? zbog odlaska Nike u Hajduk. Ovime se samo nastavlja medijska buka koju su nam u ovom prijelaznom roku nametnuli Štimac i Mami?. Vjerojatno ?e ovaj sije?anj nogometni fanatici dugo pamtiti...

Evo još prenosim jedan tekst sa www.iskon.hr:

"Hajdukov reprezentativni brani? trebao bi potpisati ve? u nedjelju. Osim Mate, u Zagreb ?e sti?i i jedan europski poznat igra? koji igra na poziciji Nike Kranj?ara. Autor najnovijih senzacija - Zdravko Mami?.

Dinamov dopredsjednik je za emisiju 24 sata na Novoj TV izjavio da je Neretljakov dolazak u Maksimir odgovor na Hajdukovo preotimanje Kranj?ara.

"Pouzdano znam da je Niko imao i nekoliko inozemnih ponuda koje su financijski bile povoljnije od Hajdukove. No, on je odlu?io oti?i u Split, što prvenstveno zna?i da je to bila njegova želja", tvrdi Mami?.

Što se ti?e Kranj?arove alternacije, taj još uvijek neimenovani 'veliki nogometaš' priklju?it ?e 'modroj' ekspediciji na pripremama u Španjolskoj.

Mami? nije želio otkriti o kome se radi, ?ak niti iz koje je države... "
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail   Posjetite Web stranice         
dilicic

PostPostano: ned sij 23, 2005 3:47 pm    Naslov: ništa Citirajte i odgovorite   

Ipak ništa od prelaska Neretljaka u Dinamo. Neretljak je pristao na smanjen ugovor u Hajduku i potpisao na 1.5 godina te tako odbio puno ve?u ponudu Zdravka Mami?a.

Igra? "europskih razmjera" o kojem pri?a Mami? prema nekim naklapanjima mogao bi biti slovenski reprezentativac Zlatko Zahovi?
dilicic

PostPostano: pon sij 24, 2005 12:33 am    Naslov: slike sa doceka nike u splitu Citirajte i odgovorite   

Na do?ek Nike Kranj?ara u Splitu je ispred Poljuda došlo 10000 ljudi. Slike sa do?eka pogledajte na sljede?em linku:

http://www.hnkhajduk.com/forum/viewtopic.php?t=707
maja

PostPostano: uto sij 25, 2005 9:09 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Jeb'ga Deki, rado bih se ja uklju?ila al' ono...NEMAM POJMA!!! Laughing Samo mi je ono fora taj prijelaz s obzirom na me?usobnu ljubav ta dva kluba...znaš ti kol'ko je novinara nahranio taj doga?aj!? Gozba i po'! Razz
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail            
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> WEB caffe
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Skočite na:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.