Zamjena paketa

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Šalu na stranu
Autor/ica Poruka
Niko
Gost

PostPostano: pon sij 03, 2005 8:02 am    Naslov: Zamjena paketa Citirajte i odgovorite   

1. ZAMJENA PAKETA

Nazalost jos nisam ozenjen, doduse bio sam zarucen, al’ svadbe nije bilo, zbog cega: Na novu godinu htio sam je zaruciti i kupiti joj rukavice koje bih joj poslao u pismu. U prodaonici sam sreo prijateljicu koja je sebi kupila gadjice. Nespretnoscu prodavacice paketi su se zamjenili i ja sam zarucnici poslao paket s gacicama i pismo koje se odnosilo na rukavice!

-> PISMO:

Draga moja miljena!

Dugo sam razmisljao cime da te razveselim i dokazem svoju ljubav. Primjetio sam sto ti nedostaje, pa ti to i saljem. Zelim da s njima provedes ugodne trenutke. Tek se u pismu usudim reci da bih ih skinuo i poljubio u izvrsno mjesto. Tako su mi se svidjele pa mislio da ce se i tebi svidjeti. Namjerno sam kupio manji broj jer ce se od stalnog skidanja rastegnuti. Zna se da su mnogo ljepse kad se priljepe uz tijelo. Htio sam ti kupiti podlozno krzno, ali tebe bi skakljalo, osim toga bilo bi ti vruce pa bi se znojila, sto sam zapazio kod prijateljice i prodavacice, pa sam ih tesko skino. Htio sam ti kupiti i kozne, ali sam se u zadnji tren predomislio. Nemoj ih zaboraviti kad krenes u kino. Nece ti uvijek biti ciste, jer ljudi imaju prljave ruke, a ti se mnogima kontaktiras. Ako ih zelis ocisititi prelij ih benzinom i ostavi na suncano mjesto u parku, a kad bude toplije mozes ih nositi i u ruci. Kad ih budes poderala nemoj ih baciti, jer cu ja snjima brisati naocale, u posto ce me sjecati na tebe bit ce nato pljene tvojim mirisom.
Uvijek ce me sjecati na tebe!

Pozdrav svim citaocima.
[Vrh]

Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Šalu na stranu
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Skočite na:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.