Grješke pri prijavljivanju na forum

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Obavijesti administratora
Autor/ica Poruka
dilicic

PostPostano: pon stu 07, 2005 10:09 am    Naslov: Grješke pri prijavljivanju na forum Citirajte i odgovorite   

Možda se primijetili da se nekada ne možete logirati (prijaviti) na forum iz jednog pokušaja. Molimo vas da u tom slu?aju ponovite logiranje, jer ?e te iz drugog pokušaja sigurno uspjeti. Kada ste logirani u gornjem lijevom kutu na izborniku treba pisati ZAVRŠI, a dok god piše LOGIN niste logirani u forum. U zadnje vrijeme smo na forum instalirali nekoliko zakrpa koje bi trebale sprije?iti hakerske napade, pa su nam se pojavile grješke ove vrste koje ?emo, nadam se, uspjeti otkloniti.
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail   Posjetite Web stranice         
Ban

PostPostano: sub stu 12, 2005 3:47 am    Naslov: Pitanje; Zašto je BBCode isklju?en Citirajte i odgovorite   

Zašto su BB kodovi isklju?eni?
Glupo mi je kvotati nekoga kada se ne formatira pravilno te na kraju dobijem potpuno nepregledan post...
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku               
dilicic

PostPostano: sub stu 12, 2005 4:23 am    Naslov: Re: Pitanje; Zašto je BBCode isklju?en Citirajte i odgovorite   

Ban (napisa):
Zašto su BB kodovi isklju?eni?
Glupo mi je kvotati nekoga kada se ne formatira pravilno te na kraju dobijem potpuno nepregledan post...

Instalirao sam nadogradnju foruma pa sam zaboravio ukljuciti. Sad je sve rješeno.
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail   Posjetite Web stranice         
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Obavijesti administratora
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Skočite na:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.