Odlazak Mari?a iz Zelendvora?

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> WEB caffe
Autor/ica Poruka
dilicic

PostPostano: sri sij 05, 2005 11:55 pm    Naslov: Odlazak Mari?a iz Zelendvora? Citirajte i odgovorite   

Komentirajte odlazak legendarnog konobara iz Zelendvora...????
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail   Posjetite Web stranice         
Gost

PostPostano: pet sij 07, 2005 3:10 pm    Naslov: Re: Odlazak Mari?a iz Zelendvora? Citirajte i odgovorite   

ljudi moji ja mislim da je odlazak naseg marica najveca bedara u lipiku. pa taj covjek je legenda nad legendama. HOCEMO NATRAG MARICA!!!! Embarassed
[Vrh]

D
Gost

PostPostano: pet sij 07, 2005 4:27 pm    Naslov: Maricu vrati se Citirajte i odgovorite   

Maricu vrati se. Bez tebe vise nista nije isto. Ljudi, ajmo potpisati peticiju za povratak marica...
[Vrh]

netko
Gost

PostPostano: sub sij 08, 2005 10:17 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

mislim da je legenda u pravu koliko sam cula.svaka mu cast stoj je otisao od bjelog ionako ga je iskoristavao,nije ga postovao ma da nije bio savrsen ali je ipak legenda svi znamo zasto.a sto se tice novog konobar vrijeme je da ga pocnemo trenirati. Razz
[Vrh]

tunja298

PostPostano: pon sij 10, 2005 12:34 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Jebiga Mari?u, ako ovo ?itaš. Znaj da nam je žao što više ne radiš u Zelendvoru. Puno smo puta ostajali do "campera", bezobrazno se napijali tamo i slušali pjesme zbog kojih smo najebali..... Nikad nam nije bilo žao ni novaca, ni bilo ?ega. Bilo je dobro.

Sretno ti bilo!
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> WEB caffe
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Skočite na:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.