Zašto više ne?e biti Streetballa?

Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Lipik danas
Autor/ica Poruka
Gost

PostPostano: uto ožu 28, 2006 11:25 am    Naslov: Zašto više ne?e biti Streetballa? Citirajte i odgovorite   

Mislim da je pravi razlog zbog kojeg više ne?e biti organizacije Streetballa taj da je Ivan Puš?enik kona?no postigao svoj dugogodišnji cilj i uvukao se u gradsko poglavarstvo. Kako je cilj ispunjen, više nema potrebe za daljnjim trudom... KAKO VAM JE ZAMAZAO O?I, LIPI?ANI MOJI!
[Vrh]

Gost

PostPostano: uto ožu 28, 2006 3:18 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

A mi se sve nadali da ?e Lipik dobiti prvoligaški košarkaški klub nakon toliko odli?nih turnira!
[Vrh]

dilicic

PostPostano: uto ožu 28, 2006 4:39 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Citat:
Mislim da je pravi razlog zbog kojeg više ne?e biti organizacije Streetballa taj da je Ivan Puš?enik kona?no postigao svoj dugogodišnji cilj i uvukao se u gradsko poglavarstvo. Kako je cilj ispunjen, više nema potrebe za daljnjim trudom... KAKO VAM JE ZAMAZAO O?I, LIPI?ANI MOJI!

Koliko vidim i dalje nastavljate pljuvati po svemu što netko dobrovoljno radi za Lipik. Ima Vas gdje se god okrenete. Više ne mogu ni na ulicu iza?i da ne ?ujem pametovanja ljudi poput tebe. Po ?emu ?ete to pamtiti zadnjih par godina u Lipiku? Možda po srušenoj robnoj ku?i, uništenom Kursalonu, skupim bazenima ili možda po prljavom i zaraslom parku. Ja se toga vjerojatno ne?u nikada sjetiti, nego ?u zauvijek pamtiti Lipik u najljepšim godinama svoje mladosti po stvarima kao što je koncert Olivera Dragojevi?a i projektima kao što je bio streetball. Upravo za to je najviše zaslužan Ivan koji je oko sebe okupio nas mlade te stvorio zajedništvo iz kojeg su se kasnije stvorili svi projekti mladi. Tolike godine dobrovoljnog rada i odricanja da bi mu ovo bilo hvala za sve.

Današnje generacije školaraca ne pokazuju svojim djelima nikakvu privrženost Lipiku. Potpuno ih mogu razumjeti jer sam u njihovim godinama i ja bio mislima daleko od Lipika. Nakon osnovne škole krenuo sam u srednju školu u Zagreb i Lipik sam posje?ivao samo da bi vidio obitelj i prijatelje. U to vrijeme sam govorio da se nakon završenog školovanja ne?u vratiti živjeti u Lipik. Ali jedno ljeto je sve promijenilo. Jednu ve?er sam bio u Zelendvoru kada se pri?alo o organizaciji stretballa pa me tako Ivan Puš?enik pozvao da se i ja priklju?im. Iskreno, to me tada uop?e nije zanimalo, ali kako sam imao slobodno ljeto, iz znatiželje sam se uklju?io u organizaciju. Zajedništvo te osje?aj stvaranja, podrške i prijateljstva koje sam tamo zatekao zauvijek ?e me promijeniti. Po?eo sam voljeti svoje mjesto i svakim danom sam sve više želio pomo?i da se stvari u Lipiku pokrenu na bolje, da Lipik postane mjesto iz kojeg se nitko ne?e željeti odseliti i koje ?e biti svima nama ugodno za život.

Ove godine Lipik ne?e imati streetballa, internet stranice noviLipik.com, projekata i koncerata u organizaciji mladih. Ne?e biti stvari zbog kojih ?e možda neka mlada osoba zavoljeti grad u kojem živi.

Ivan je za Lipik napravio previše i njegov rad i odricanje zbog Lipika ne može trajati vje?no.
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail   Posjetite Web stranice         
pakracka emigracija P/E
Gost

PostPostano: sri ožu 29, 2006 7:32 am    Naslov: korak nazad Citirajte i odgovorite   

valda je u ljudskoj psihi da se "radije" sjeca loseg no dobrog a manje vise sve je to povezano s zaviscu i mnogo sto sta. Nazalost korak kojije lipik uradio u svezi ovakve stranice sad se vraca nazad i steta sto u Lipiku nema nitko da odmjeni ljude koji su zasluzni za ovo sto je novi lipik predstavljao do sad. U stvari ne da je steta vec cak sta vise i cudno.
pozdrav
[Vrh]

Gost

PostPostano: sri ožu 29, 2006 1:32 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

To je lijepo što ste vi uživali rade?i na tom projektu. I lijepo je što ste osje?ali zajedništvo. Imat ?ete uspomene koje vam nitko ne može uzeti.
Ali onog trenutka kada ste svoje uživanje i zajedništvo iskoristili u politi?ke svrhe, to jest za promidžbu samo nekih svojih ?lanova u politici, tada je vaš rad i sudjelovanje u volonterskim projektima došao pod pove?alo javnosti.
Ispada da ste sve to radili zato da se politi?ki afirmirate, grad je dao novce za koncerte i vatromete a glasa?i su dobili informaciju da ste to vi platili?
Drugo pitanje jest: koliko je sve to koštalo?

Usporedbe radi: HDZ je na svojim predizbornim plakatima uslikao Poštu i Željezni?ku stanicu i napisao ''ovo smo napravili''. A mi svi dobro znamo da u te zgrade nije utrošena ni jedna kuna iz Gradskog prora?una a kamoli iz HDZ-ovog.
Ili kad neka bakica za Uskrs dobije šunku od socijalne skrbi, onda oni iskoriste priliku i kažu: To vam daje HDZ!
Tako nam i Puš?enik i njegovi vazali poru?uju: dat ?emo vam kruha i igara, a vi nas ostavite da vladamo.
Koliko ono bješe - 189 glasova? Kako malo treba da ?ovjek postane dogradona?elnik!
[Vrh]

Gost

PostPostano: sri ožu 29, 2006 3:21 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

A šta bi Puš?enik trebao? Cijeli život prire?ivati Streetball u Lipiku? Prilika se hvata kad se pruži a ne kad je ve? prošla.... Uostalom normalno je da se iza hrpe rada poberu i plodovi, svaka ostala tvrdnja je nonsens ali izgleda da je i to preokrenuto kao i hrpa drugih stvari u državi...
[Vrh]

Gost

PostPostano: sri ožu 29, 2006 7:59 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Anonymous (napisa):
To je lijepo što ste vi uživali rade?i na tom projektu. I lijepo je što ste osje?ali zajedništvo. Imat ?ete uspomene koje vam nitko ne može uzeti.
Ali onog trenutka kada ste svoje uživanje i zajedništvo iskoristili u politi?ke svrhe, to jest za promidžbu samo nekih svojih ?lanova u politici, tada je vaš rad i sudjelovanje u volonterskim projektima došao pod pove?alo javnosti.
Ispada da ste sve to radili zato da se politi?ki afirmirate, grad je dao novce za koncerte i vatromete a glasa?i su dobili informaciju da ste to vi platili?
Drugo pitanje jest: koliko je sve to koštalo?

Usporedbe radi: HDZ je na svojim predizbornim plakatima uslikao Poštu i Željezni?ku stanicu i napisao ''ovo smo napravili''. A mi svi dobro znamo da u te zgrade nije utrošena ni jedna kuna iz Gradskog prora?una a kamoli iz HDZ-ovog.
Ili kad neka bakica za Uskrs dobije šunku od socijalne skrbi, onda oni iskoriste priliku i kažu: To vam daje HDZ!
Tako nam i Puš?enik i njegovi vazali poru?uju: dat ?emo vam kruha i igara, a vi nas ostavite da vladamo.
Koliko ono bješe - 189 glasova? Kako malo treba da ?ovjek postane dogradona?elnik!

Ovo mi zvu?i kao da su svi ti novci ulupani u promidžbu prošlogodišnje predizborne kampanje.. Daj ?ovje?e ohladi malo. U svakom pogledu je bilo jasno da je grad Lipik financirao ( naravno uz pokrovitelje i sponzore ) Streetball, Olivera, Prljavce itd. A na drugo pitanje se vjerovatno odgovor da potražit ali mislim da ni tu nema neke dileme. Nije mi jasan vaš stav. Zar ljudi nisu uživali na Streetball-u? Zar nisu uživali i pjevali na Oliveru, Prljavcima, Pušenju? Šta su oni svi sjedili i plakali? Ono kao joooj nemoj više pjevat brate platili smo te xy svotu novaca. Nebih rekao.. Uostalom ljeto nam je sve bliže. Vidjet ?emo kako ?e bit bez koncerta i Streetballa... I ono što mi najviše smeta na svemu tome je nedostatak nekog zdravog razuma u tvom/vašem postu. Zar grad nije profitirao od svih tih doga?aja? Zar se nije jelo, pilo, trošilo. Svi ti novci su išli natrag u gradsku blagajnu. A ovog ?e ljeta vjerovatno završit negdje u Daruvaru, Novskoj, Kutini, Požegi tko zna gdje... ALi šta ja uop?e pri?am... I da vas uvjerim svojim argumentima vi biste ponovo nešto našli. Ma pateti?ni ste postali svojim jadikovanjem.... Vama je najbolje ništa neradit onda ste barem sigurni da nemožete ništa zajebat....
[Vrh]

Gost

PostPostano: čet ožu 30, 2006 12:12 am    Naslov: Citirajte i odgovorite   

zar vam nije cudno da streetbal i stranica odlaze u isto vrjeme. uvjek sam govorio da novilipik kontrolira mali puš?enik odnosno hdz
[Vrh]

Jaro

PostPostano: čet ožu 30, 2006 5:25 am    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Nije li Inora i ove godine dobila u prora?unu cifru ve?u od 30.000 kn? Kao i Mladi Lipika.
Pretpostavljam da su ti novci traženi za uli?nu košarku. A sada uli?ne košarke ne?e biti!
Ali ne moramo se brinuti da Puška ne zna kako potrošiti te novce.
Eh, da obe?ao sam Ivanu da ?u ga ''prati'' kad god stignem. Pa evo da održim obe?anje.
Ne znam da li ste znali da je On ?lan (ili ?ak predsjednik) socijalnog vije?a Grada Lipika, što mu po struci i dolikuje. Me?utim, ?ujem od ?lanova tog istog vije?a da on na sastanke uop?e ne dolazi, nego samo potpisuje dokumente.
Vjerovatno ima pametnijeg posla!?
studentica
Gost

PostPostano: čet ožu 30, 2006 8:53 am    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Dobar dan ljudi! Evo i mene ponovno na ovom portalu.
Htjela sam samo izraziti žaljenje što više ne?e biti streetballa i ove stranice. Kad sam se prije uklju?ila otvorila sam temu o kulturi i sportu.
Rekla sam da ?e Lipik postati grad nekulture. Svi ste me onda žu?no popljuvali. Mislim da se danas može vidjeti da sam bila u pravu.
Istina jednog dana iza?e na vidjelo.
Ljudi pozdrav Lipiku iz Zagreba.
[Vrh]

dilicic

PostPostano: čet ožu 30, 2006 10:05 am    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Anonymous (napisa):
zar vam nije cudno da streetbal i stranica odlaze u isto vrjeme. uvjek sam govorio da novilipik kontrolira mali puš?enik odnosno hdz

?udno je puno toga kad netko bez mozga donosi zaklju?ke.

Vidim i Jaro se javio, ali ni u zadnjim danima postojanja stranice nije mogao nešto napisati, a da ne napadne Ivana. Kao da mu je to jedina zanimacija u životu - "Prati" HDZ i Ivana i sve što je povezano s njima.
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku   Pošaljite e-mail   Posjetite Web stranice         
november
Gost

PostPostano: čet ožu 30, 2006 10:54 am    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Jadni Jaro, kako li ?e sada provoditi svoje bijedne dane u školi bez pljuvanja po forumu?
[Vrh]

Jaro

PostPostano: čet ožu 30, 2006 4:20 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Dejane, znam da nemaš zašto braniti Puš?enika, nego indirektno braniš svoju mamu koja je bila s njim na ''nezasitnoj'' listi.

Ho?eš li se i ti nakon zatvaranja ove stranice posvetiti politici?

Nadam se da ne?eš sa svojom diplomom oti?i za Zagreb ili nekamo drugamo jer bih volio da ostaneš u Lipiku.

Dani u školi su mi zaista bijedni jer više ne možeš skoro nikoga ništa nau?iti. ?esto se i sam pitam: ?emu sam polagao onolike teške ispite iz matematike.
Hvala na suosje?anju pretposljednjem mjesecu u godini.
[Vrh]
Korisnički profil   Pošaljite privatnu poruku               
dilicic

PostPostano: čet ožu 30, 2006 5:26 pm    Naslov: Citirajte i odgovorite   

Jaro (napisa):
Dejane, znam da nemaš zašto braniti Puš?enika, nego indirektno braniš svoju mamu koja je bila s njim na ''nezasitnoj'' listi.

Ho?eš li se i ti nakon zatvaranja ove stranice posvetiti politici?

Nadam se da ne?eš sa svojom diplomom oti?i za Zagreb ili nekamo drugamo jer bih volio da ostaneš u Lipiku.

Dani u školi su mi zaista bijedni jer više ne možeš skoro nikoga ništa nau?iti. ?esto se i sam pitam: ?emu sam polagao onolike teške ispite iz matematike.
Hvala na suosje?anju pretposljednjem mjesecu u godini.

Uvijek ?u stati na stranu onih koji to svojim radom i odnosom prema drugima zaslužuju. Ovoga puta je to slu?aj sa Ivanom. Ne mogu prekriženih ruku gledati da se toliko pljuje i omalovažava nekoga tko je toliko velikih stvari napravio za Lipik. Bojim se da svi mi zajedno, koji se pravimo pametni na ovom forumu, nismo u?inili koliko Ivan po tom pitanju.

Ali vi politi?ari to o?ito ne razumijete. ?im netko nije s vama u stranci, odmah postaje vaš neprijatelj kojeg treba pod svaku cijenu uništiti. Ponekad me fasciniraju politi?ari. Ne shva?am kakvi su to ljudi koji mogu toliko stvari izokrenuti, lagati dok ti gledaju u o?i, raditi samo onako kako im paše ili kako im stranka nalaže. Vidite, Puš?enik nije poput vas i zato ima moju podršku.

Ina?e, odazivi na izbore jasno govore koliko ljudi vjeruju u politiku i politi?are. Ali to ste zaslužili svojim radom, ponašanjem, a najviše "jezikom".

?ast iznimkama.
JFK
Gost

PostPostano: čet ožu 30, 2006 8:39 pm    Naslov: hhh Citirajte i odgovorite   

Jaro (napisa):

Izgleda da je stvar ipak u tebi. Koji je smisao imati takvog "profesora" koji nikoga nista ne moze nauciti??? Dzabe ti svi tvoji ispiti kad nemas pravi i ispravan pristup prema ljudima. Bojao sam se da ce ta djeca izaci iz te skole gluplja nego sto su usla sa jednim ogorcenim i negativnim pogledima na svijet kako ih ti ucis...ali hvala Bogu "ne možeš skoro nikoga ništa nau?iti". Bit ce da tim mladim ljudima ipak nisi onakav uzor kako bi ti to silno zelio.
[Vrh]

Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu    
noviLipik.com - Početna
-> Lipik danas
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Skočite na:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.